Każdy klient serwisu Fasti.pl może korzystać z rezerwacji wizyt online ze swojej strony internetowej lub facebook.
Wystarczy zarejestrować konto firmowe.

Załóż konto w serwisie Fasti aby otrzymać link do Twojego firmowego terminarza. Link jest aktywny zaraz po rejestracji w naszym serwisie.
Każdy klient który kliknie na ten link zobaczy Twój terminarz i będzie mógł umówić się na wizytę do Twojego gabinetu. Każda wizyta zarezerwowana online wymaga Twojej akceptacji. Bez akceptacji wizyty klient nie otrzyma potwierdzenia rejestracji na wizytę w wybranym terminie. Jeśli termin wybrany przez Klienta jest dla Stomatologa nieodpowiedni wystarczy odwołać tą wizytę i zaproponować Pacjentowi inny termin.

Do przeniesienia linku terminarza na Twoją stronę www może być potrzebna pomoc firmy która stworzyła dla Ciebie serwis internetowy, lub osoba ze znajomością podstaw kodu HTML. Pliki w zakładce do pobrania są tylko dla ułatwienia procesu linkowania do terminarza – jako link można wykorzystać dowolny element na Twojej stronie internetowej.

  • Pobierz wybrany baner z zakładki „Pliki do pobrania”
  • Umieść baner w odpowiednim miejscu na stronie firmowej jako grafikę
  • Każdy element graficzny na stronie internetowej można zamienić na link – tak też trzeba zrobić z pobraną wcześniej grafiką. Dodaj do niej link z zakładki USTAWIENIA / Twój link referencyjny
  • Teraz każdy klient będzie miał możliwość umówić się do Twojego salonu na wizytę przez internet

Dla wszystkich naszych Klientów przygotowujemy wizytówkę internetową która działa jak strona internetowa z opcją rezerwacji wizyt online.
Przy zamówieniu pakietu Fasti360 wizytówka internetowa GRATIS.

Zobacz przykładową wizytówkę.

Szukasz kompleksowego rozwiązania , system do zarządzania gabinetem stomatologicznym wraz z własną stroną internetową

Jeśli Poszukują Państwo systemu do zarządzania gabinetem stomatologicznym wraz z własną stroną internetową która oferuje rezerwację wizyt przez internet. Mamy taka ofertę.

Przygotowujemy indywidualne serwisy internetowe według zapotrzebowania naszych Klientów. Aby dowiedzieć się więcej o tej propozycji prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Każdy serwis www traktujemy indywidualnie. Dla Klientów którzy korzystają z fasti.pl oferujemy atrakcyjne rabaty.

Poniżej znajdą Państwo klika grafik banerów do wykorzystania na swojej stronie internetowej. Wystarczy zapisać plik na swoim komputerze i podpiąć do niego link z fasti.pl / zakładka „USTAWIENIA” – Twój link referencyjny.

Kod do wklejenia na stronę:

<a href=”link referencyjny”><img alt=”fasti rezerwacja wizyt” src=”link do miejsca gdzie znajduje się pobrana grafika” /></a>

Rozmiar 200x189px

fasti baner fasti baner

 

Pobierz inne rozmiary:

Pobierz plik – rozmiar 336x269px zielony
Pobierz plik – rozmiar 336x269px

Pobierz plik – rozmiar 336x269px zielony
Pobierz plik – rozmiar 336x269px

Pobierz plik – rozmiar 336x269px zielony
Pobierz plik – rozmiar 336x269px