Dlaczego Fasti.pl ?

Misją Fasti.pl jest pomoc, kompleksowa obsługa oraz doradztwo w materii problematyki Elektronicznego Systemu Zarządzania Dokumentacją Medyczną.

System Fasti.pl powstał z myślą o rozwiązaniu problematyki przejścia na  Elektroniczny System Zarządzania Dokumentacja Medyczną a zarazem usprawnienia zarządzania Państwa gabinetem lub kliniką.

Wiele placówek stoi przed problemem rozporządzenia Ministra Zdrowia z 21 grudnia 2010r.  Określa ona, że od 1 sierpnia 2014r. w każdej placówce medycznej, klinice lub gabinecie oraz w podmiotach prowadzących indywidualne praktyki lekarskie taki system ma obowiązek funkcjonować. W związku z tym obowiązkiem nie należy dopatrywać się tylko i wyłącznie kłopotu, którego rozwiązanie pochłonie nam wiele czasu, którego i tak mamy już jak na lekarstwo. Aktualnie dokumentację medyczną można prowadzić w formie papierowej lub elektronicznej. Od 1 sierpnia 2014 roku dokumentacja winna być prowadzona za pomocą systemu informatycznego. Ministerstwo zdrowia zachęca, aby w placówkach medycznych, w których jest to możliwe, sukcesywnie wprowadzać systemy elektroniczne. Na dobrą sprawę wdrożenie takiego rozwiązania dzięki dzisiejszym możliwościom technicznym i swobodzie dostępu do internetu nie jest aż tak skomplikowane tym bardziej, że Fasti.pl z przyjemnością dobierze dla Państwa dedykowane rozwiązanie. Co więcej po przejściu na elektroniczny system zarządzania gabinetem wiele osób żałuje, że nie skorzystało z takich możliwości wcześniej.

Fasti to wirtualny gabinet, który pozwala sprawdzić nawet w domu na swoim telefonie wizytę pierwszego pacjenta w naszym gabinecie czy też statystyki kosztowe lub frekwencyjne pacjentów. Przypomni zabieganym pacjentom na dzień wcześniej SMSem lub e-mailem o umówionej wizycie. Da możliwość umówienia na wizytę pacjenta nie tylko przez telefon ale również poprzez internetowy terminarz naszego gabinetu. Zapewni bezpieczeństwo danych kartotek pacjentów i historii wizyt. Jeżeli stacjonarny komputer odmówi posłuszeństwa wystarczy wziąć do ręki tablet, smartfon lub dowolny inny komputer. Nasz system nie będzie wymagał wizyty specjalisty i instalacji oprogramowania oraz konfiguracji oprogramowania od nowa. Po zalogowaniu się na dowolnym urządzeniu system będzie gotowy do pracy z pełna funkcjonalnością. Fasti zapewnia bezpieczeństwo przesyłania danych oraz codzienną automatyczną kopię bezpieczeństwa. W ramach abonamentu Państwa gabinet jest promowany w internecie dzięki czemu gabinet może zostać odnaleziony przez nowych pacjentów. Przy wykupie rocznego abonamentu oferujemy darmowe przygotowanie strony internetowej Państwa gabinetu z opcjonalną rejestracją online dla pacjentów. Przykładowa strona znajduję się pod tym adresem / Przykładowa Strona /

Na rynku znajduje się wiele firm oferujących oprogramowanie dla Stomatologów. Wybranie odpowiedniej oferty przyprawia jednak o zawrót głowy a przetestowanie wszystkich, (o ile istnieje taka możliwość) pochłania wiele cennego czasu. Proponowany Państwu system można wypróbować bez zobowiązań przez 30dni gdzie w prezencie oferujemy 60 SMS na powiadamianie o nadchodzącej wizycie gratis. Często zadajemy sobie pytanie czy dane rozwiązanie nie będzie na wyrost a skomplikowanie i gro opcji nigdy nie zostanie wykorzystanych. Nieważne czy Państwa gabinet, klinika posiada 1 czy 20 foteli, proponujemy jeden abonament z pełną funkcjonalnością systemu z obsługą dowolnej ilości terminarzy oraz operacji na stanie uzębienia.

Nasi specjaliści czekają na Państwa pytania – Kontakt.