oszczędność czasu

Oszczędność czasu i miejsca

Oprogramowanie dla gabinetu stomatologicznego powinno ułatwiać i poprawiać wydajność codziennych zajęć czyli przejąć za nas najbardziej czasochłonne formalności pozwalając skupić się nam na pracy, a nie na formularzach, papierach i blankietach.
Dzięki temu oszczędzimy czas nasz i pracowników, a co za tym idzie zwiększymy swoją efektywność.

oszczędność czasu

Wygodny i mobilny dostęp

Poza dodatkowym czasem jak i miejscem zwolnionym przez sterty zeszytów, karteczek i kart zyskamy również swobodę dostępu do danych i zarządzania gabinetem z dowolnego miejsca. Wystarczy nam dostęp do urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową (komputer, laptop, tablet, smartphone) oraz aktywne łącze internetowe.

oszczędność czasu

Pracuje kiedy Ty odpoczywasz

Mało tego, jeśli nawet jesteśmy na wakacjach bądź mamy wyłączony komputer to program dalej czuwa nad naszym grafikiem a klienci na bieżąco mogą zapisywać się na wizyty w dogodnych dla nas terminach.
Bez recepcji, bez telefonu, bez dodatkowych kosztów.

oszczędność czasu

Prostota i intuicyjność

Pamiętamy także że jest to program dla stomatologów a nie dla informatyków, dlatego nadrzędnym celem przy jego tworzeniu była prostota i intuicyjna obsługa przy maksymalnej funkcjonalności.
Dodatkowo w razie problemów bądź wątpliwości oferujemy darmową pomoc. To również pozwoli ograniczyć koszty zatrudnienia informatyków.

oszczędność czasu

Bezpieczeństwo Danych

Rozwiązania zastosowane w aplikacji zapewniają też bezpieczeństwo zapisanych danych. Kawa wylała Wam się na komputer? Zagubiły Ci się notatki? To nie problem. Wszystkie dane zapisywane są na naszych bezpiecznych serwerach a nie Waszych komputerach co pozwala szybko i sprawnie wrócić do pracy bez groźby utraty ważnych danych.

promocjagabinetu

Promocja dla gabinetu

W ramach współpracy z naszym portalem oferujemy możliwość wyróżnienia Twojego gabinetu na stronie głównej i tym samym reklamę przyciągającą potencjalnych klientów.

oszczędność czasu

Indywidualny profil

Po zalogowaniu zyskujesz wgląd do swojego indywidualnego profilu. Możesz przejrzeć historię wizyt (odbytych i zaplanowanych) oraz sprawdzić aktualny stan zębów.

rezerwacje online

Rezerwacja on-line

Koniec z kolejkami i telefonicznym umawianiem się na wizyty. Dzięki systemowi rezerwacji on-line o dowolnej porze i z dowolnego miejsca możesz przejrzeć dostępne terminy i umówić się na wizytę (usługa udostępniana przez Twojego stomatologa).

wiadomości

Powiadomienia SMS / email

Nie musisz już dłużej martwić się, że zapomnisz o zbliżającej się wizycie. Przypomni Ci o tym SMS lub email (usługa udostępniana przez Twojego stomatologa).